تبلیغات

مترجم سایت

رمز و کدتقلب و ترینر بازی ها - AGE OF PAHLEVANAN
دوستان درخواست هاتون رو تو قسمت درخواست ها بگین ....

AGE OF PAHLEVANAN

جمعه 27 شهریور 1388 09:01 بعد از ظهر

نویسنده : امین(مدیر)

عرضه بازی عصر پهلوانان در سراسر كشور آغاز شد

 بازی كامپیوتری «عصر پهلوانان»، اولین بازی نقش محور ایرانی است كه براساس اسطوره‌های ایرانی و بیش از همه شاهنامه فردوسی طراحی شده است.

«عصر پهلوان» به صورت کاملا حرفه‌ای طراحی و ساخته شده است. ویژگی‌هایی مانند گرافیك زیبا، جذابیت game play، وسعت داستان بازی و طراحی زیبای فضاهای بازی که از بناهای سنتی ایران باستان الهام گرفته شده است، «عصر پهلوانان» را به گفته‌ی بسیاری از كارشناسان داخلی و خارجی به بهترین بازی نقش محور تولید شده در منطقه‌ی خاورمیانه تبدیل کرده است.

در این بازی 94 شخصیت، برگرفته از افسانه‌ها و اسطوره‌های ایرانی وجود دارند كه از بین آن‌ها، 23 شخصیت، كلیدی و پیش‌برنده‌ی خط اصلی داستان هستند. داستان در چندین سرزمین افسانه­ای اتفاق می‌افتد كه بازیکن با استفاده از سلاح‌ها و جادوهای متنوع برای به دست آوردن راز رویین‌تنی پیش می‌رود و در این راه با شخصیت‌های شیطانی و بدکار مبارزه می‌کند. در «عصر پهلوانان»، دیالوگ‌ها نقش مهمی دارند و بازیکن برای انجام مأموریت‌ها باید با شخصیت‌های مختلف بازی گفت‌وگو کند. سازندگان این بازی، بازگویی این دیالوگ‌ها را به گویندگان حرفه‌ای سپرده‌اند و همین امر بر جذابیت بازی افزوده است. 

بهتر بود بجای اسم AGE OF PAHLEVANAN , اسم AGE OF PALADINS رو انتخاب میكردند!

برای اطلاعات بیشتر به سایت این بازی مراجعه كنید:

www.asrepahlevanan.ir

 

 
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: جمعه 27 شهریور 1388 09:16 بعد از ظهر